Legimi 2024 - zapraszamy po kody aktywacyjne

Data: 29.02.2024 Kategoria: zasoby i e-zasoby

​Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że dostępne są już kody aktywacyjne do platformy Legimi na rok 2024. Chętnych prosimy zgłaszać się mailowo (biblioteka.wyp@pwr.edu.pl​), do Wypożyczalni Głównej (w Bud. A-1) lub Bibliotek Interdyscyplinarnych

Nowe kody można wykorzystać dopiero po wygaśnięciu aktualnie obowiązujących (informacja w aplikacji) i wyłącznie poprzez stronę legimi.pl/badzjakbrzytwa.

Więcej o Legimi pod linkiem: biblioteka.pwr.edu.pl/legimi